ارابشگاه عروس

تعیین ارایشگاه عروسپوشش‌های حفظ کننده :
یکی‌از مواقعی که در بیشتر آرایشگاه‌ها به آن اعتنا نمی شود , استفاده از پیش‌بند است . به صورت معمول از هر پیشبند برای یکسری مشتری استفاده می گردد و بنابراین قابلیت خطر انتقال بیماری‌های پوست و گیسو از روش بخشی از پیش‌بند که بدور گردن بسته میشود و در رابطه بدون واسطه با پوست است موجود است . در آرایشگاه‌های دارای اعتبار از چسب‌های مخصوصی بدور گردن استفاده میکنند . بنابراین پوست گردن در تماس بی واسطه پیش‌‌بند نیست . مش‌ کردن موها اکثر اوقات به دو روش انجام میگردد : با استفاده از کلاه و با استفاده از فویل . کلاهی که برای مش استفاده میشود از جنس لاستیک قابل انعطاف و با ضخامتی میانگین است . آرایشگران موظف‌اند بعد از هر توشه مصرف کلاه , آن را با ریکا شسته و با الکل ضدعفونی نمایند و برای جلوگیری از چسبناک شدن به آن پودر بزنند . استفاده از فویل برای مش کردن , بهداشتی‌تر است زیرا فویل یک توشه مصرف بوده و برای مشتری بعدی استفاده نمی شود . ولی آرایشگری که با فویل مش می‌نماید می بایست با تجربه‌تر باشد زیرا فویل حرارت بیشتری را در خویش نگه میدارد و احتمال دارد گیسو را بسوزاند . برای گذاشتن موم روی پوست اشخاص هم اکثر زمان ها از قاشق‌های یک‌بار مصرف استفاده میگردد . در تاتو از سوزن‌ها و رنگ‌های مخصوصی استفاده میشود که درصورتی که بعداز هر توشه استفاده عوض و به دور ریخته نشوند میتوانند ادله انتقال بیماری‌های خونی و عفونی مثل ایدز و هپاتیت Bباشند .
در‌حالتی که پیش از کاشت ناخن آرایشگر از مواد ضد قارچ استفاده نکند و هوای زیر ناخن تصنعی و مصنوعی را عالی نگیرد , فضای دربین ناخن شخص و ناخن تصنعی و مصنوعی خالی میماند و این دور و اطراف در اثر تماس با آب می تواند راءس تجمع قارچ و میکروب شود .
آرایشگاه‌ها و تخلفات مرسوم :
اینک , بیشتر آرایشگاه‌ها تاتو می کنند , تولیدات چاقی و لاغری تجویز مینمایند و… که تمام این مورد ها تخلف پزشکی محسوب می‌شود . یک آرایشگاه صرفا حق دارااست در چارچوب وظایفی که از طرف اتحادیه صنف آرایشگران زنانه معلوم شده , باتوجه به نرخ‌های رقم خورده مبادرت نماید . اعم از کارهایی که هم‌اکنون اشاعه متعددی در آرایشگاه‌ها یافته , تزریق ژل به لب است . این زمینه موجب متورم شدن لب‌ها میشود و در شرایطی که به هر عاملی موجب عفونت شود , شخص حق گلایه داشته و رئیس آرایشگاه‌ مسئول است . این مورد در رابطه تاتوی ابرو نیز درست گو است . اکثری از اشخاص بعد از تاتو در گیر آلرژی پوستی میشوند و روی ابروی آن‌ها گوشت طولانی تر درمی‌آید . این موردها در حوزه آرایشگاه‌ها , تخلف بهداشتی محسوب شده و پرونده آن به شورای حل اختلافات ارسال می گردد .
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ارایشگاه عروس

+ نوشته شده در  پنجشنبه 16 آذر 1396ساعت 16:09  توسط رستمی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]