ارابشگاه عروس

نکات کلیدی برای زیباتر شدن آرایش و پیرایش عروس

مش نکنید
خوبتر است برای پای کوبی عروسی سراغ مش و لایت‌های خیلی روشن با تضاد و مغایرت بسیار نروید . سفارش می کنیم لایت‌هایی که شرایط سایه روشن داشته باشند را گزینش فرمائید ; همینطور درصورتی که صورتی درشت دارید موها را ابدا روشن نکنید به این دلیل‌که صورت درشت‌تر جلوه مینماید .
چنانچه دوست دارید کلاه بگذارید
بعضا از عروس خانم‌ها دوست دارا‌هستند مشابه کارتون‌های دوران کودکی‌ همراه تور کلاهی سپید بر راز بگذارند , درصورتی که شما نیز بخشی از همین جور می‌باشید یادتان نرود که تورهایی که همراه با کلاه کوچک میباشند صرفا با خرقه عروس‌های گونه اروپایی برازنده میشوند یعنی لباس‌هایی که خیلی کارشده و به هم ریخته نیستند و فقط با یک سری برش بی آلایش تزئین شده‌اند .
چه اشخاصی نباید لنز بگذارند
انجام هیچ فعالیت جدیدی را برای روز عروسی نگذارید مثلاً در شرایطی که تا به حالا لنز نگذاشته‌اید به هیچ وجه روز عروسی برای نخستین‌بار از لنز استفاده نکنید زیرا احتمال دارد تن شما به راحتی پذیرای این جسم نو نباشد و آن را پس بزند ; مخصوصا که بعضا از بدن‌ها هیچ‌چیز فرنگی را تحمل نمیکنند . در شرایطی که میخواهید لنز بگذارید دستکم یک هفته قبلی از عروسی سراغ آن بروید و هر روز در چشم‌ها بگذارید تا مطمئن گردید در طول روز مراسم ایراد خاصی پیش نمی‌آید . همینطور در حالتی‌که می خواهید لنز رنگی بگذارید به جنس آن خیلی دقت نمایید به دلیل آنکه برخی از لنزهای نامرغوب بیشتر از آنکه چشم‌ها را خوشگل نمایند ظاهری تصنعی به آن ها می دهند .
کدام مواد آرایشی را استفاده نمایید
۱ - از آرایشگرتان بخواهید در پیرایش دیده شما از مواد ضدآب استفاده نماید در‌این‌حالت‌ در صورتی‌که رمز سفره عقد رمانتیک شدید میتوانید با خیال و خاطر راحت یکسری قطره اشک بریزید .
۲ - از آرایشگرتان بخواهید برای شما از رژ لب‌های طولانی مقطع که دارنده مرطوب‌کننده است استفاده نماید , اما رژ‌های طولانی مقطع به هر صورت لب را کم آب می نماید به این ترتیب طی عروسی دو یا این که سه توشه روی لب‌هایتان مرطوب‌‌کننده بزنید تا درخشش لب‌هایتان از بین نرود .
کدام تاج‌ را تعیین نمایید
نخستین از همگی بلندی و کوتاهی تاج بایستی با اعتنا به قد عروس و داماد تعیین شود . مثلاً هنگامی قد دامادی تقریبا قدی کوتاه داراست عروس‌ خانم نباید تاج بلندی تعیین نماید که قدش بلندتر از داماد جلوه نماید ; البته به جز قد جور آرایش و پیرایش موها و اندام می بایست در گزینش تاج در لحاظ گرفته‌ شوند .
تاج‌های بلند

برای صورت‌های گرد و درشت همینطور خوبتر است این تاج‌ها روی شینیون‌های کلاسیک و کشیده فعالیت شوند .
تاج‌های کوتاه و خوابیده

در صورتی‌که صورتی کشیده دارید سراغ این دسته تاج‌ها بروید ولی یادتان باشد که از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را طوری پیرایش نماید که جزو موها در کناره‌های راز قرار بگیرد . همینطور شینیون کلاسیک می تواند زیبایی شمارا تعدادی برابر نماید .

ارایشگاه عروس

+ نوشته شده در  دوشنبه 22 آبان 1396ساعت 9:40  توسط رستمی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]